Soru & Cevap

Böyle bir şey mümkün değildir. Eğer ki sitenize çok tıklama sağlandığı zaman siteniz üst sıralara çıkacak anlamına gelmez. Şayet ki sitenize çok tıklama olduğu zaman siteniz üst sıralara çıkmış olsa idi bir çok yazılımcı sürekli tıklama programları ve hit programları kodlayarak istedikleri siteleri üst sıralara çıkarabilirler idi. Arama motoru ve algoritmalar bunları öngörerek site sıralamalarını bu faktörlere göre düzenlemektedirler.

Arama motorları üzerinde üst sıralara çıkma süreniz, Rekabetli veya rekabetsiz anahtar kelimeleriniz sitenizin yapısına göre değişiklik göstermektedir. Kesin bir şey söylememek ile beraber, Fikirsel olarak anahtar kelime rekabetine göre bu süreç değişiklik gösterebilir.

Böyle bir şey söz konusu bile değildir. Biz işimizi yeni yapan insanlar değiliz. Yılların deneyim ve bilgi birikimi, tecrübeli ve gerçek anlam da işine aşikar olan personel uzman ekip ile sağlayan kişileriz. SEO çalışmalarımız arama motorlarının kriterlerine uygun ve doğal yollar ile yapılmaktadır. İtibar yönetimi hususun da, dikkatli bir şekilde SEO Danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz.

Sizi anlıyoruz ve üzüntünüzü paylaşıyoruz. Bu durum da tek yapmanız gereken şey, öncelikle site adresiniz ve spama girmiş olduğunuz anahtar kelimelerinizi bizlere iletmeniz gerekmektedir. Algoritma ve Search Engine Optimization konusun da uzman olan personel ekibimiz tarafınca gerekli incelemeler sağlanacaktır. İnceleme sonrasında, size ne gibi işlemler sağlayabileceğimizi ve sitenizi filtre’den nasıl çıkaracağımıza dayalı olarak gerekli bilgiyi sunarız.

Search Engine Optimization(SEO) Türkçe anlamıyla Arama motoru optimizasyonu demektir. Web sitelerinin arama motorları üzerinde belirtilmiş olan anahtar kelimeler de, daha üst sıralaara çıkması için gereken çalışmaların geneline SEO denilir. SEO çalışması yaptırmak, SEO Danışmanlığı kapsamından yararlanmak için bizimle iletişime geçerek size özel fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Anahtar kelime(keywords), arama motorları üzerinde üst sıralara çıkmak istediğiniz kişilerin aradıkları kelime ve/ya kelime gruplarına denilir. Genelde aranma hacmi yüksek kelimeler anahtar kelime olarak tercih edilmelidir. Sitenizin içeriği hangi sektör konseptine uygun ise, Anahtar kelime ona göre özenli bir şekilde seçilerek kullanılmalıdır.

Anahtar kelimelerin arama motorları üzerinde aylık ortalama kaç kere arandığını belirtir. Yüksek olması her zaman için daha iyidir. Bu tarz anahtar kelimeler yüksek rekabet içermektedir. Ne kadar fazla aranma hacmine sahipse O kelimeden daha fazla ziyaretçi gelebileceği anlamını taşımaktadır. Anahtar kelimelerinizin aranma hacmini sorgu siteleri üzerinden ve hatta Adwords paneli üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Rakip analizini, rakiplerinizi tanımlamak ve onların stratejilerini değerlendirerek güçlü ve zayıf yanlarını kendi bulunduğunu sektör içerisinde saptamak olarak düşünebilirsiniz.

adana seo hizmetleri
astropay
astropay card
adana seo
adana web tasarım